Preskočiť na obsah
AGRO Hriadky

Priemyselná výroba

AGRO Hriadky s.r.o.

Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Sídlo
Hriadky
Od roku
2014
IČO
47 631 341

AGRO Hriadky

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Hriadky 75, 076 22
Na trhu od
14. januára 2014
IČO
47 631 341
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 16.28)
Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Firma v číslach

12
rokov na trhu
2014
rok vzniku
33
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AGRO Hriadky

Spoločnosť AGRO Hriadky, s.r.o. má sídlo na adrese Hriadky 75, 076 22. Zapísaná je od 14. januára 2014 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu“ (16.28). Predmet činnosti tvorí 33 položiek, napríklad pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva, výroba jednoduchých drevárskych výrobkov a výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva.

Základné údaje

Obchodné meno
AGRO Hriadky, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 631 341
DIČ
2023997657
Dátum vzniku
14. januára 2014
Sídlo
Hriadky 75, 076 22
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 34986/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 16.28)
Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AGRO Hriadky zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 33 položiek.

  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba

  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva

  • Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Zobraziť všetkých 33 položiek predmetu činnosti
  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
  • Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Chov vybraných druhov zvierat
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Počítačové služby
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Vedenie účtovníctva
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Finančný leasing
  • Reklamné a marketingové služby
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Skladovanie
  • Sťahovacie služby
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AGRO Hriadky, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Hriadky 75, 076 22.

Čím sa AGRO Hriadky, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu“ (16.28). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov; výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva; výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku.

Aké je IČO – AGRO Hriadky, s.r.o.?

IČO je 47 631 341, DIČ 2023997657.

Kedy vznikla AGRO Hriadky, s.r.o.?

Vznik: 14. januára 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Hriadky 75, 076 22

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AGRO Hriadky, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese agro-hriadky.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.